Banner of industry solutions

Automotive

Od litinových bloků motorů až po kované klikové hřídele, OSG může poskytnout kompletní řešení pro všechny automobilové komponenty a aplikace.

Die / Mold

OSG je globálním lídrem ve výrobě inovačních a řezných  frézovacích nástrojů určených speciálně pro vysokorychlostní obrábění a efektivní frézování.

Aerospace

Ať už jsou to z hliníkové slitiny, žáruvzdorné super slitiny (Inconel, titan), nebo plasty vyztužené uhlíkovými vlákny (CFRP), OSG má připravené řešení pro každý materiál.

Energy

Ať už se jedná pouzdra pro větrné turbíny  z tvárné litiny nebo komponenty z tvrdých legovaných ocelí  pro ropný průmysl, OSG má řešení pro závitování, vrtání a frézování.

Medical

OSG má vyvinuté řešení pro opracování náročných pracovních materiálů používaných v lékařském průmyslu, včetně 304, 316, 17-4PH, titanu a kobalt-chrómu.

Odolné materiály a vysokosériová produkce vyžadují silné nástroje určené pro vysoký výkon a rychlost. Ať to jsou závitníky s vnitřním chlazením nebo vrtáky pro hluboké vrtání, OSG má ideální řešení.

Od slitin hliníku až po slitiny niklu, menší strojírny zvládají všechno. Pestrá škála materiálů vyžaduje všestranné možnosti nástrojů, které lze používat v širokém rozsahu aplikací.