A-TAP

A-TAP
A-SFT A-OIL-SFT A-POT
> Discover

WDO-SUS

ADO SUS
ADO-SUS-3D ADO-SUS-5D
> Discover

Novinky - február 24, 2016

Thread Pro

Se softwarem ThreadPro, který je schopen generovat kódy pro komplexní obrábění - závitování, je řešení zcela automatické.

Konfigurace více cest, což nebylo dříve volitelné, značně zjednodušuje umožnit snadnou tvorbu nula řezných programů. Kromě roztroušenou krmiva (obrábění na každou délku špici zubu), jednom zdroji (1 stoupání na řezu) je také k dispozici, což je ideální pro obrábění vysoké tvrdosti materiálů. V neposlední řadě, s možností přezkoumání obrábění trajektorie, bezproblémový pohyb nástroj může být potvrzena, aby se minimalizovalo poškození nástroje.

Nový produkt - október 14, 2015

WDO-SUS-3/5D

WDO-SUS-3/5D

WDO-SUS série vrtáků je OSG prémiová řada tvrdokovových nástrojů s vnitřním chlazením. Tyto nástroje jsou určeny pro široké spektrum obráběných materiálů, včetně nerezových ocelí. Nový tvar chladicích otvorů zlepšuje průtok chladicí kapaliny, odvod třísky a zajišťuje redukci generovaného tepla. To snižuje vytvrzení obrábeného materiálu, což vede k delší životnosti nástroje během řezání závitů a vystružování.

Embedded thumbnail for WDO-SUS-3/5D
Nový produkt - október 14, 2015

TRS-HO-3/5D

TRS-HO-3/5D

TRS-HO série vrtáků je světově první 3-břitý vrták do oceli. Patentovaná geometrie umožňuje stabilní evakuaci třísky. Výsledkem je možnost až 3x vyšších posuvů ve srovnání s 2-břitým vrtákem, nebo až 3x delší životnost.

Embedded thumbnail for TRS-HO-3/5D
Nový produkt - október 14, 2015

WXS Series

WXS Series

WXS frézy jsou synonymem pro frézování tvrdých materiálů. Frézy jsou navrženy tak, aby vydržely náročné a drsné podmínky obrábění tvrzených ocelí s tvrdostí až 65 HRC. S nejširší nabídkou velikostí a délek krčku.

Embedded thumbnail for WXS Series
Nový produkt - október 14, 2015

WXL Series

WXL Series

WXL frézy jsou nový standard pro všeobecné frézování. WXL povlak je použitelný do širokého spektra obráběných matriálů - do tvrdosti 50HRC.

Stránky