Banner literature drills

DRILLS

 

Vrtáky jsou určeny pro vrtání otvorů do různých materiálů.

OSG produkty disponují vysokou přidanou hodnotou, která se vyznačuje přesností při výrobě - jsou tedy ideální pro použití v automobilovém a leteckém průmyslu. Tyto nástroje jsou nezbytné pro komplikované aplikace s nulovou toleranci chyb.

Vrtáky - október 6, 2017

ADO-SUS SÉRIE Vydání 4

Série vrtáků ADO-SUS - OSG prémiová řada tvrdokovových vysoce výkonných nástrojů s vnitřním chlazením. Tyto vrtáky jsou určeny pro všeobecné použití a především pro vrtání nerezové oceli. Nový tvar chladicích otvorů zvyšuje průtok chladící kapaliny, zlepšuje odvod třísek a snižuje tvorbu tepla při obrábění. Konstrukce drážek vytváří optimální tvar třísky a zajišťuje tak hladký odvod třísky. Tvar fazetky zabezpečuje nízký odpor a nízké teploty při obrábění. To vše zajišťuje délší životnost nástrojů v následujících operacích (závitování a vystružovaní).

Přidáno 53 nových velikostí dle DIN.

Embedded thumbnail for ADO-SUS SÉRIE Vydání 4
Vrtáky - január 24, 2017

TRS-HO Series

OSG TRS-HO Series

TRS-HO série vrtáků je světově první 3-břitý vrták do oceli. Patentovaná geometrie umožňuje stabilní evakuaci třísky. Výsledkem je možnost až 3x vyšších posuvů ve srovnání s 2-břitým vrtákem, nebo až 3x delší životnost

Embedded thumbnail for TRS-HO Series
Embedded thumbnail for TRS-HO Series
Vrtáky - január 24, 2017

P2D P3D P4D P5D VOL.5.1

Embedded thumbnail for P2D P3D P4D P5D VOL.5.1
Vrtáky - január 24, 2017

EX-(SUS) Series

Vrtáky - január 24, 2017

TDXL Zväzok 5

HSS Extra dlouhé vrtáky (bez chladicích otvorů), které disponují novým OSG povlakem WD1 - pro vysokou odolnosti proti opotřebení. Možnost vrtat bez vyjíždění až do hloubky 20D.

Stránky